Aktualności

Scandinavian Business Mix

Rozmowy o biznesie, wymiana doświadczeń oraz nawiązywanie nowych kontaktów – to główna idea, która przyświeca II giełdzie kooperacyjnej organizowanej w ramach Dni Skandynawskich.
 

Kolejna edycja Giełdy Kooperacyjnej „Scandinavian Business Mix” odbędzie się w ramach Dni Skandynawskich, jako integralna część konferencji biznesowej. Będzie to druga edycja tego wydarzenia. Jego celem jest danie przedsiębiorcom możliwości nawiązania kontaktu z potencjalnymi kooperantami zagranicznymi. Formuła giełdy pozwala na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz rozwój współpracy międzynarodowej, pomiędzy lokalnymi, krajowymi i skandynawskimi podmiotami gospodarczymi.

Spotkania kooperacyjne przedsiębiorców zostaną zaaranżowane na podstawie wcześniej przygotowanej listy przedsiębiorców, którzy zadeklarują chęć udziału i uczestniczenia w rozmowach bezpośrednich. Na podstawie opisów branżowych, firmy zostaną umówione na konkretne spotkania z potencjalnymi partnerami odpowiadającymi profilowi ich firmy. Udział w giełdzie kooperacyjnej ułatwi uczestnikom zapoznanie się z ofertą kontrrozmówcy, zdobycie informacji na temat proponowanych i stosowanych przez potencjalnych partnerów rozwiązań w prowadzonej działalności, a także nawiązanie międzynarodowych relacji partnerskich oraz handlowych.

Zgłoszenia na Scandinavian Business MIX odbywają się elektronicznie na stronie: www.ds.szczecin.eu/rejestracja *
*Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja zakończy się 14 marca br.

Organizator

Partner strategiczny

Partnerzy

ProgramSprawdź,
co dla Ciebie przygotowaliśmy.
KontaktMasz pytanie?
Napisz do nas.