Aktualności

5. Dni Skandynawskie w Szczecinie

Za nami piąta i jubileuszowa edycja Dni Skandynawskich. Znakomicie przyjęła się nowa formuła wydarzenia. Spotkania biznesowe, jak i atrakcje dla mieszkańców, przyciągnęły wielu miłośników Skandynawii.

Wydarzenie rozpoczęła Gala Inauguracyjna w Filharmonii w Szczecinie. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. ambasadorowie Danii, Szwecji i Norwegii oraz Pierwszy Sekretarz Ambasady Finlandii, a także przedstawiciele miast partnerskich Szczecina. Podczas gali goście mieli okazję wysłuchać wystąpienia Miłosza Brzezińskiego na temat skandynawskiego modelu zarządzania w biznesie oraz porywającego koncertu Big Bandu „Floating Orchestra”.

Drugi dzień poświęcony był spotkaniom biznesowym. Nowa formuła Speed Business Meeting pozwoliła na zdobycie nowych kontaktów i wymianę doświadczeń wielu przedsiębiorcom. Liczne warsztaty międzykulturowe czy z zakresu HR były okazją do ciekawych rozmów i refleksji nad prowadzeniem biznesu oraz panujących w nim relacji.
Jak co roku, w wielu miejscach w Szczecinie odbywały się w tym czasie liczne wydarzenia kulturalne. Koncerty, pokazy filmów, wykłady i wystawy przyciągnęły wielu zainteresowanych Skandynawią mieszkańców i turystów.

Ciekawie zaaranżowana przestrzeń Alei Kwiatowej pozwoliła podczas Pikniku Skandynawskiego, organizowanego w ramach projektu Kolorowa Aleja, na przybliżenie kultury i zwyczajów krajów nordyckich całym rodzinom.

Organizator

Partner strategiczny

Partnerzy

ProgramSprawdź,
co dla Ciebie przygotowaliśmy.
KontaktMasz pytanie?
Napisz do nas.