Aktualności

Me.Ba z Osiecką i Koftą

Anna Serafińska śpiewająca własne aranżacje piosenek Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty wystąpi podczas tegorocznego spotkania muzycznego Me.Ba.

W poprzednich edycjach wystąpili tacy artyści jak: Zbigniew Namysłowski, Roberto Ottaviano, Kari Bremnes, Silje Nergard, Anders Bergcrantz Quartet Live czy też Foyn Friis Quartet. Łącznie zaprezentowało się już ponad 100 muzyków z Włoch, Słowenii, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii. A w tym roku wystąpi…

…Anna Serafińska z koncertem  pn. „Gadu Gadu” z piosenkami Agnieszki Osieckiej
30 marca 2017 r., godz. 19.00, studio koncertowe PR Szczecin  S-1, bilety: 50 zł dostępne na Bilety.fm

Anna Serafińska z triem jazzowym śpiewa swing i ballady - własne aranżacje piosenek Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty. Ania to chluba polskiego jazzu, laureatka wszystkich ważnych festiwalowych wyróżnień, również zagranicznych. Wokalistka jest pedagogiem z tytułem doktora wokalistyki, a prywatnie wnuczką Carmen Moreno.

W 2006 roku wytwórnia Pomaton/EMI wydała płytę Anny Serafińskiej "Gadu Gadu", na której znalazły się piosenki Agnieszki Osieckiej.

Międzynarodowe spotkania muzyczne Me.Ba odbędą się już po raz 7. Przypomnijmy, iż impreza ta powstała z myślą o integracji kultur muzycznych krajów z basenów mórz Bałtyckiego i Śródziemnego (Mediterranean + Bałtyk = Me.Ba).

Organizator

Partner strategiczny

Partnerzy

ProgramSprawdź,
co dla Ciebie przygotowaliśmy.
KontaktMasz pytanie?
Napisz do nas.