Aktualności

Polsko-skandynawskie rozmowy o polityce senioralnej

Tegoroczne Dni Skandynawskie, to nie tylko szereg wydarzeń związanych z biznesem i współpracą międzynarodową. To także doskonała okazja do wymiany doświadczeń związanych na przykład z działaniami podejmowanymi przez samorządy w sferze społecznej.

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Szczecin wraz z Wydziałem Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Konferencję Naukową pt.: „Opieka nad osobami starszymi - rozwiązania polskie i skandynawskie".

Podczas spotkania przedstawione zostaną różne elementy systemu zabezpieczania opieki nad niesamodzielnymi osobami starszymi w krajach skandynawskich oraz w Polsce. Specjaliści poruszą między innymi takie tematy jak: opieka nad seniorami w modelu nordyckim, system opieki nad niesamodzielnymi osobami starszymi w perspektywie starzejącego się społeczeństwa, czy też technologia w dziedzinie opieki socjalnej.

Ponadto konferencji towarzyszyć będzie prezentacja stoisk z ofertą firm, które na co dzień zajmują się tematyką wspomagania opieki nad osobami starszymi oraz wystawa fotograficzna pt. „Bliżej siebie”.

Początek konferencji zaplanowano na godzinę 10.00.

Zobacz szczegółowy program

Organizator

Partner strategiczny

Partnerzy

ProgramSprawdź,
co dla Ciebie przygotowaliśmy.
KontaktMasz pytanie?
Napisz do nas.