Aktualności

Skandynawia zawitała do Szczecina

Dni Skandynawskie na trwałe wpisały się w kalendarz szczecińskich wydarzeń. W tym roku obchodzimy ich 5. jubileuszową edycję, która na dobre rozgościła się już w przestrzeni miejskiej.

W czwartkowy wieczór w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza odbyła się uroczysta gala, która zainaugurowała tegoroczną edycję Dni Skandynawskich. W wydarzeniu, oprócz przedstawicieli władz miasta z Prezydentem Piotrem Krzystkiem na czele, wzięli udział ambasadorowie państw skandynawskich, przedsiębiorcy oraz mieszkańcy Szczecina.

Wczorajsze spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania minionych pięciu lat. Obecni podczas wydarzenia goście wspominali początki szczecińskich Dni Skandynawskich, które z każdym rokiem jeszcze mocniej odbijają się echem w przestrzeni miejskiej. Wydarzenie przyciąga coraz szersze rzesze mieszkańców, którzy mogą jeszcze lepiej poznać kulturę i obyczaje skandynawskich sąsiadów. Podczas uroczystych przemówień nie zabrakło również licznych podziękowań za współpracę oraz życzeń sukcesów na przyszłość.

Uczestnicy gali mogli posłuchać wykładu Miłosza Brzezińskiego, który opowiadał o tym, jak odnieść sukces w biznesie. To wyjątkowe spotkanie zostało uwieńczone koncertem w wykonaniu zespołu Big Band Floating Orchestra, który zgromadzoną publiczność zaczarował żywą, energiczną muzyką.

Organizator

Partner strategiczny

Partnerzy

ProgramSprawdź,
co dla Ciebie przygotowaliśmy.
KontaktMasz pytanie?
Napisz do nas.