Słowo wstępu

Słowo Prezydenta Szczecina

Przed nami siódma edycja Dni Skandynawskich. Również w tym roku przygotowujemy dla Państwa liczne spotkania biznesowe, wydarzenia kulturalne, ciekawe wystawy, a także Rodzinny Piknik Skandynawski.

Niezmiennie od pierwszej edycji Dni Skandynawskich wydarzenie to współtworzymy wraz z Ambasadami Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Bardzo się cieszę na tę współpracę, która pokazuje naturalną bliskość i wzajemną chęć podtrzymywania dobrych relacji.

W tym roku partnerem strategicznym wydarzenia jest Ambasada Norwegii, a głównym tematem, któremu chcielibyśmy poświęcić najwięcej uwagi jest ekologia. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów z Polski i Skandynawii, którzy podzielą się z nami doświadczeniem na temat wdrażania ekologicznych rozwiązań w przedsiębiorstwach oraz opowiedzą o sposobach na racjonalne gospodarowanie energią. Nie zabraknie także miejsca na spotkania i rozmowy biznesowe, mające na celu nawiązywanie współpracy pomiędzy firmami.

Jak co roku, dzięki zaangażowaniu wielu ludzi i instytucji szczecińskich oraz skandynawskich, będziemy mogli zaprezentować Państwu bogaty i ciekawy program.

Serdecznie zapraszam do udziału w tegorocznej edycji Dni Skandynawskich w Szczecinie!

Organizator

Partner strategiczny

Partnerzy

ProgramSprawdź,
co dla Ciebie przygotowaliśmy.
KontaktMasz pytanie?
Napisz do nas.